Структура міської ради

Телефони: +38 (03436) 2 43 36, +38 095 948 86 13 

E-mail: tismenicja@gmail.com

 

Керівництво міської ради і виконавчого апарату

Міський голова

Градюк Тетяна Володимирівна

301

Секретар міської ради

Микієвич Уляна Василівна

202

Перший заступник   міського голови

Фармус Руслан Романович

302

Заступник   міського голови

Цапай Володимир Васильович

304

Заступник міського голови

Рев ’юк Андрій Романович

313

Відділ загальної та організаційної роботи

Начальник відділу

Слубський Микола Васильович

312

Заступник начальника відділу

Мохняк Роман Мирославович

312

Головний спеціаліст

Смолій Галина Романівна

101

Головний спеціаліст

Харків Христина Михайлівна

101

Головний спеціаліст

Кривенчук Любов Богданівна

101

Головний спеціаліст - системний адміністратор

Кучар Олег Романович

312

Відділ кадрової роботи

Начальник відділу

205

Головний спеціаліст

Мартинець Тетяна Ігорівна

206

Головний спеціаліст

Пилипенко Марія Іванівна

207

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу - головний бухгалтер

Стельмах Марія Ярославівна

201

Заступник начальника відділу

Стефанюк Мар ’яна Володимирівна

201

Головний спеціаліст

Фицик Зеновія Василівна

201

Головний спеціаліст

Михайлишин Зоряна Богданівна

201

Головний спеціаліст

Заник Зоряна Павлівна

201

Головний спеціаліст

Підлуська Ірина Богданівна

201

Головний спеціаліст із проведення публічних закупівель

Дем’яник Любов Володимирівна

201

Юридичний відділ

Начальник відділу 

Максимів Ігор Іванович

305

Головний спеціаліст

Гаврилів Людмила Андріївна

305

Головний спеціаліст

Угорчак Олександра Андріївна

305

Головний спеціаліст

Швайнога Ольга Михайлівна

200

Спеціаліст I категорії

Брезіцький Михайло Мар’янович

305

Сектор проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Головний спеціаліст

Петруняк Леся Петрівна

204

Головний спеціаліст

Гвоздецька Соломія Василівна

204

Відділ економіки, транспорту та благоустрою

Начальник відділу

Федуняк Олег Васильович

414

Заступник начальника відділу

Грабко Оксана Ігорівна

417

Головний спеціаліст

Голуб Ольга Ігорівна

417

Головний спеціаліст

Лабузько Сергій Миколайович

417

Головний спеціаліст – інспектор з благоустрою

Солодков Олександр Іванович

416

Відділ земельних відносин

Начальник відділу

Полюганич Ірина Ярославівна

314

Заступник начальника відділу

Павлюк Андрій Тарасович

314

Головний спеціаліст

Бурачок Оксана Дмитрівна

314

Спеціаліст I категорії

Булка Марія Вікторівна

314

Відділ архітектури та містобудування

Начальник відділу

Заяць Богдан Васильович

408

Головний спеціаліст

Якимович Василь Васильович

406

Головний спеціаліст

Прилепська Стефанія Степанівна

407

Відділу культури, молоді та спорту

Начальник відділу

Гардаман Михайло Васильович

308

Заступник начальника відділу

Глодов’юк Любов Володимирівна

309

Головний спеціаліст

Федик   Людмила Василівна

309

Сектор інформаційної діяльності, зв’язків з громадськістю, ЗМІ та ГО

Головний спеціаліст

Молощак Марія Іванівна

314

Центр  надання адміністративних послуг

Начальник центру 

Іванишин Леся Миколаївна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Дутчак Марія Михайлівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Теличкан Юлія Йосипівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Піхальчук Наталія Василівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Плюснін Тетяна Іванівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Барасюк Анна Степанівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Бардюк-Кавецька Людмила Володимирівна

1 поверх

ЦНАП

Відділ з питань соціального захисту населення

Начальник відділу з питань соціального захисту населення

Угриновська Олександра Василівна

110

Головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення

Татарин Василь Володимирович

110

Головний спеціаліст- інспектор з праці

Паховська Іванна Андріївна

110

Секретар керівника

Бабій Уляна Тарасівна

3 00

Інспектор з програмування

Маціборко Ірина Василівна

308

Інспектор з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Досюк Богдан Миколайович

409

Інспектор з питань фізичної культури та спорту

Дзудзило Василь Миколайович

 

Оператор комп’ютерного набору

Нагорняк Ігор Богданович

207

Служба у справах дітей

Начальник служби у справах дітей

Ходань Любомира Любомирівна

103

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Семанюк Петро Петрович

103

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Римчук Христина Ігорівна

103

Фінансовий відділ

Начальник відділу

Василів Ганна Михайлівна

418

Головний спеціаліст

Дехтяр Ольга Василівна

418

Головний спеціаліст-бухгалтер

Наврот Ігор Ігорович

418

Головний спеціаліст

Беник Іванна Дмитрівна

418

Головний спеціаліст

Петришин Ірина Ярославівна

418

Головний спеціаліст

Семанюк Надія Іванівна

418

Відділ освіти

Начальник відділу

Глова Марія Теодорівна

401

Головний спеціаліст

Бабала Мирослава Миколаївна

401

Економіст

Бабала Оксана Володимирівна

402

В.о. головного бухгалтера

Дідора Інна Сергіївна

402

Центр надання соціальних послуг

Директор центру

Семків Любов Василівна

108

Відділення соціального обслуговування

Завідувач відділенням соціальних послуг – заступник директора

Пахолок Ілона Павлівна

105

Фахівець із соціальної роботи

Бабій Ольга Іванівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Ферштей Марія Ярославівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Думісь Ганна Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Пронюк Світлана Іванівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Дум ’як Ольга Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Карпів Людмила Ярославівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Федорів Наталія Василівна

 

Соціальний робітник

Гоцуляк Марія Висилівна

 

Соціальний робітник

Шаварська Галина Дмитрівна