header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

ІЗ 30 ЖОВТНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ ПЕРЕБУВАТИМЕ У ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

ЧЕРВОНА ЗОНА27 жовтня, під час позачергового засідання Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Івано-Франківської області. У "червоній" зоні забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів, робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл тощо. Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані.

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

Водночас місцева влада може ухвалювати додаткові обмежувальні заходи.

Нагадуємо, з 21 жовтня набули також чинності нові правила перевезення пасажирів між областями. Для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті потрібно буде використовувати або документ про щеплення проти COVID-19 або негативний результат тестування на COVID-19.