header-new

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

"НАША ГРОМАДА" - ПЕРШИЙ НОМЕР

наша громада фото1Напередодні Великодніх свят вийшов друком перший номер газети "Наша громада". Це спецвипуск часопису «Вперед».

У новій газеті багато цікавої інформації для жителів і про жителів Тисменицької громади. Оскільки це номер святковий то на першій сторінці газети — вітання від голови Тисменицької міської ради Тетяни Градюк. Архієпископа і Митрополита УГКЦ Володимира Війтишина, Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа ПЦУ та Митрополита Галицького, керуючого Івано-Франківською єпархією ПЦУ Андрія. Можна також прочитати і про великі новобудови громади: дитсадок у Чорнолізцях та Народний дім у Пшеничниках, що мають бути завершені цього року. На другій сторінці є інформація про благоустрій в громаді та детально описано проекти бюджету участі, за які, до речі, ще можна проголосувати.

На третій сторінці з ініціативи міського голови Тетяни Градюк жителів громади знайомимо зі структурою та підрозділами міської ради, щоби всі знали, куди і з якими питаннями можна звертатися. А ще є спортивна інформація та тексти старовинних автентичних гаївок. Четверта сторінка — про культуру, традиції, спорт, творчі конкурси. Словом, є що прочитати і очікувати наступного номера. До речі, перший номер газети вже є у кожному населеному пункті громади. А тут можна ознайомитись із електронним варіантом «Нашої громади».

Календар новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
 
ЦНАП
 
el vpered 
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця