header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

«МИ ЩАСЛИВІ, МАЄМО ЗНАЧНО БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ»

ШВИДКА 1Тисменицька станція екстреної медичної допомоги, куди входять 5 пунктів базування, отримала нові повнопривідні автомобілі. Вони сприятимуть своєчасному та ще якіснішому наданню першої медичної допомоги.

- «Для колективу Тисменицької станції екстреної медичної допомоги це доволі знаменна подія, - пояснює завідувач Іван Зрайко. - Ми отримали п’ять спеціалізованих повнопривідних автомобілів - чотири Сітроени Джампер типу "В" та одну Тойоту Ленд Крузер типу "А". У рамках програми державних медичних гарантій ми на 65 % оновили автопарк нашої станції. Якщо загальна кількість автомобілів 8, то 5 з них – нові та добре обладнані, які ми щойно отримали. Вартість одного автомобіля – 2 млн. 350 тис грн., а загальна вартість – 11 млн 500 тис грн».

ДО ТИСМЕНИЦЬКОЇ СТАНЦІЇ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ВХОДИТЬ 5 ПУНКТІВ БАЗУВАННЯ. ВОНИ РОЗМІЩЕНІ У ТЛУМАЧІ, ЛИСЦІ, ЄЗУПОЛІ, ОБЕРТИНІ ТА ЦЕНТРАЛЬНИЙ – У ТИСМЕНИЦІ. Загалом працює 8 бригад швидкої допомоги, у Тисмениці, Тлумачі та Лисці – 2 бригади, по одній в Єзуполі та в Обертині. Кожен пункт базування відтепер матиме надсучасний автомобіль.

- «Нові автомобілі призначені саме для екстреної медичної служби, медики матимуть змогуякісно надавати першу медичну допомогу навіть в кареті швидкої, адже є все необхідне - електрокардіограф, дифибрілятор, кисень, пульсоксиметр тощо, -наголошує очільник станції.- Автомобіль є зручним для медиків і пацієнтів. Як правило, такі автомобілі отримали бригади швидкої допомоги, які працюють в гірських районах області. Проте, щоб взимку дістатися на виклик у Чорнолізці, Вільшаницю, Милування, Терновицю чи Нові Кривотули потрібен повнопривідний автомобіль».

ШВИДКА 2

ШВИДКА 3

ШВИДКА 4

ШВИДКА 5

ШВИДКА 6

ШВИДКА 7

ШВИДКА 8

ШВИДКА 1

ШВИДКА 9

Завідувач Іван Зрайко працює тут із 1984 року, коли Тисменицька станція екстреної медичної допомоги ще була одним із відділень Тисменицької лікарні. Власне тому багато людей помилково плутають ці дві структури. З 2015 РОКУ, ПІСЛЯ РЕФОРМУВАННЯ СЛУЖБИ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТИСМЕНИЦЬКА СТАНЦІЯ СТАЛА СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ КНП «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

За словами завідувача, минулого року завдяки Тисменицькій районній раді тут вдалось відремонтувати приміщення, в якому зараз працюють 5 лікарів, 9 фельдшерів, 9 водіїв та 1 молодша медична сестра.

- «Свого часу за сприяння Тисменицької районної ради капітально відремонтовано і центр екстреної медичної допомоги у Лисці, і пункт постійного базування в Єзуполі. Хочу відзначити, що зараз також є повне взаєморозуміння із міським головою Тетяною Градюк, керівництвом Тисменицької громади. Я вдячний, що й депутати усіх рівнів розуміють потреби нашої установи і сподіваюсь, що так буде надалі. Завжди допомагають наші колеги із КНП «Тисменицька міська лікарня» і керівництво обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, якому ми підпорядковані. Ми відчули реальне покращення умов праці та відпочинку. Така підтримка неоціненна».

Очільник станції швидкої допомоги згадує: колись із транспорту були лише старенькі УАЗ-и, згодом отримали ще ГАЗель. «Я маю можливість порівняти, як було раніше і як є тепер. Для розуміння скажу, що про оснащення автомобіля тоді навіть не йшлося. Медики надавали допомогу, як могли. Зараз, наприклад, у нашому приміщенні тепло, світло, все оснащено для відпочинку медиків, тут приємно працювати. Наші можливості значно розширилися. До того ж працівники підвищують свій рівень кваліфікації. Тож, вважаю, що наш рівень тепер як мінімум на щабель вище».

 

Календар новин

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
 
ЦНАП
 
diia1-1
 
gid1
 
el vpered
 
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця