• Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Перемога тисменицьких тенісистів

турнір головна фото Калуш ФМЧотири призові місця посіли спортсмени-тенісисти з Тисменицької громади на традиційному рейтинговому турнірі десятої відкритої першості міста Калуша з настільного тенісу.

Першість присвятили пам’яті Ярослава Барнича, чемпіона Івано-Франківської області та призера чемпіонатів України з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю. У змаганнях взяли участь 40 спортсменів з Івано-Франківщини, Чернівеччини та Закарпаття. Команду нашої громади представляли тенісисти з комунального закладу «Тисменицька ДЮСШ» під керівництвом тренера-викладача відділення настільного тенісу Віталія Савчука. У складі команди були: майстер спорту України Назарій Данилюк із Клубівців, кандидати у майстри спорту Сергій Максимів із Чорнолізців та Любомир Шешурак із Клубівців, а також тенісисти-розрядники Петро Гордійчук і Борис Богачов з Тисмениці. Брав участь у турнірі і олімпійська гордість громади — Майстер спорту України міжнародного класу, учасник літніх параолімпійських ігор 2016-ого року Василь Петрунів.

Змагання проводилися серед тенісистів віком до 30 років та 30 років і старші. У першій групі блискучу та впевнену перемогу здобули спортсмени з нашої громади: так чемпіоном турніру у віковій категорії до 30 років став Майстер спорту України Назарій Данилюк, на почесних другому і третьому місцях — кандидати у майстри спорту Сергій Максимів і Любомир Шешурак. У віковій групі «30+» переможцем став тренер-викладач відділення настільного тенісу Тисменицької ДЮСШВіталій Савчук.Переможців і призерів змагань нагородили грамотами, кубками, медалями та грошовими преміями.

турнір 04 фото Володимир Дутчак

турнір 05 фото Володимир Дутчак

турнір 06 фото Володимир Дутчак

турнір 07 фото Калуш ФМ

турнір 03 фото Володимир Дутчак

турнір головна фото Калуш ФМ

Тисменицька міська рада сердечно вітає спортсменів-переможців. Бажаємо міцного здоров’я, спортивної удачі, наснаги та ще багато перемог.