header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

УКР ПОЛЗ метою налагодження співпраці з міжнародними партнерами міський голова Тетяна Градюк у складі офіційної делегації побувала у Республіці Польща. Під час робочої поїздки очільниця Тисменицької громади відвідала  ґміни Стшельце Опольське та Ізбицько. В рамках робочого візиту міський голова ознайомилася із особливостями місцевого самоврядування у Польщі та побувала у різних населених пунктах ґміни.

 

Міський голова Тетяна Градюк та бургомістр міста Стшельце Опольське Тадеуш Гоц досягли згоди щодо перепідписання партнерської угоди. Адже з 2002 року гміна Стшельце Опольське була партнером Тисменицького району. Та у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою в Україні і, враховуючи попередній досвід міжнародної співпраці, угоду варто перепідписати. Також в рамках візиту підписано партнерську угоду між селом Павлівка Ямницької громади та Добровільної пожеженою частиною села Ґродзисько (ґміна Стшельце Опольське). Привітати офіційну делегацію також завітала почесний консул України в місті Ополе п. Ірина Пордзік.

За словами Тетяни Градюк, нова партнерська співпраця із ґміною Стшельце Опольске передбачатиме обмін досвідом в галузях місцевого самоврядування, освіти, культури, екології, спорту, міжнародних проєктів. Також керівник міської ради запросила делегацію ґміни до Тисмениці, на святкування 30-річчя Незалежності України, що відбудеться 22-24 серпня 2021 року. В рамках візиту буде підписано угоду про міжнародну співпрацю.

Очільниця Тисменицької громади Тетяна Градюк та війт ґміни Ізбицько Бригіда Пител попередньо обговорили можливість передачі Тисменицькій громаді шкільного автобуса для підвезення дітей у місті Тисмениця.

Нагадаємо, рішення «Про налагодження співпраці між гміною Стшельце Опольське (Республіка Польща) та Тисменицькою міською радою (Україна)» прийнято на ІХ сесії Тисменицької міської ради від 13 липня 2021 року.

POLAND 3

 

автобус

 

POLAND 1

Календар новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
 
ЦНАП
 
el vpered 
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця