header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Депутати міської ради

Абрамчук Володимир Іванович

 

АБРАМЧУК Володимир Іванович

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 2

 

 

 

Галига Петро Степанович

 

ГАЛИГА Петро Степанович

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Перший кандидат від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

 

 

 

 

 

 

 

 

Галига Ярема Ярославович

ГАЛИГА Ярема Ярославович

 

Фракція: “Батьківщина”

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 2

 

 

 

 

 

 

Гладун Василь Васильович

 

ГЛАДУН Василь Васильович

 

Фракція: “Батьківщина”

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 4

 

 

 

 

 

Демків Ігор Васильович

 

ДЕМКІВ Ігор Васильович

 

Фракція: «Європейська солідарність»

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 3

 

 

 

Досюк Богдан Миколайович

 

ДОСЮК Богдан Миколайович


Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Мантуляк Андрій Михайлович

 

МАНТУЛЯК Андрій Михайлович

 

Фракція: “Батьківщина”

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 4

 

 

 

 

Мельник Василь Іванович

 

МЕЛЬНИК Василь Іванович

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Мельник Орислава Михайлівна

 

МЕЛЬНИК Орислава Михайлівна

Фракція: “Батьківщина”

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 4

 

 

 

 

 

 

Микієвич Уляна Василівна

 

МИКІЄВИЧ Уляна Василівна

 

Фракція: «Європейська солідарність»

 

Секретар міської ради

 

Округ: 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагорняк Богдан Михайлович

 

НАГОРНЯК Богдан Михайлович

 

Фракція: «Європейська солідарність»

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Округ: 2

 

 

 

 

 

 

Павлюк Андрій Тарасович

 

ПАВЛЮК Андрій Тарасович

 

Фракція: "УДАР"

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

Округ: 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Прокопчук Ростислав Тарасович

 

ПРОКОПЧУК Ростислав Тарасович

Фракція: "УДАР"

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Округ: 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пронюк Володимир Ярославович

 

ПРОНЮК Володимир Ярославович

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Скородинська Любов Романівна

 

СКОРОДИНСЬКА Любов Романівна

Фракція: “Батьківщина”

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

Татарин Марія Василівна

 

ТАТАРИН Марія Василівна

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

Татарин Роман Володимирович

 

ТАТАРИН Роман Володимирович

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимчук Дмитро Євгенович

 

ТИМЧУК Дмитро Євгенович

Фракція: “Батьківщина”

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимчук Іван Михайлович

 

ТИМЧУК Іван Михайлович

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

Округ: 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тинів Богдан Данилович

 

ТИНІВ Богдан Данилович

Фракція: “Батьківщина”

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Угриновський Ігор Зіновійович

 

УГРИНОВСЬКИЙ Ігор Зіновійович

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Фармус Руслан Романович

 

ФАРМУС Руслан Романович

Фракція: “Батьківщина”

 

Перший кандидат від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ферштей Михайло Васильович

 

ФЕРШТЕЙ Михайло Васильович

 

Фракція: «Європейська солідарність»

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 3

 

 

 

 

 

Христан Ольга Петрівна

 

ХРИСТАН Ольга Петрівна

 

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цапай Володимир Васильович

 

ЦАПАЙ Володимир Васильович

 

Фракція: “Батьківщина”

 

 

Округ: 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шкрумида Олег Романович

 

ШКРУМИДА Олег Романович

 

Фракція: "УДАР"

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

Перший кандидат від політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

 

Календар новин

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
ЦНАП
 
el vpered 
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця