header-new

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Депутати міської ради

Абрамчук Володимир Іванович

 

АБРАМЧУК Володимир Іванович

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 2

 

 

 

Галига Петро Степанович

 

ГАЛИГА Петро Степанович

Фракція:

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Перший кандидат від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

 

 

 

 

 

 

Галига Ярема Ярославович

 

ГАЛИГА Ярема Ярославович

 

Фракція: “Батьківщина”

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 2

 

 

 

 

 

Гладун Василь Васильович

 

ГЛАДУН Василь Васильович

 

Фракція: “Батьківщина”

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 4

 

 

 

 

 

Демків Ігор Васильович

 

ДЕМКІВ Ігор Васильович

 

Фракція: «Європейська солідарність»

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 3

 

 

 

Досюк Богдан Миколайович

 

ДОСЮК Богдан Миколайович


Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Мантуляк Андрій Михайлович

 

МАНТУЛЯК Андрій Михайлович

 

Фракція: “Батьківщина”

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

Округ: 4

 

 

 

 

 

 

Мельник Василь Іванович

 

МЕЛЬНИК Василь Іванович

 

Фракція:

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 4

 

 

 

 

 

Мельник Орислава Михайлівна

 

МЕЛЬНИК Орислава Михайлівна

Фракція: “Батьківщина”

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 4

 

 

 

 

 

 

Микієвич Уляна Василівна

 

МИКІЄВИЧ Уляна Василівна

 

Фракція: «Європейська солідарність»

 

Секретар міської ради

 

Округ: 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагорняк Богдан Михайлович

 

НАГОРНЯК Богдан Михайлович

 

Фракція: «Європейська солідарність»

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Округ: 2

 

 

 

 

 

 

Павлюк Андрій Тарасович

 

ПАВЛЮК Андрій Тарасович

 

Фракція:

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

Округ: 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Прокопчук Ростислав Тарасович

 

ПРОКОПЧУК Ростислав Тарасович

Фракція:

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Округ: 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пронюк Володимир Ярославович

 

ПРОНЮК Володимир Ярославович

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної політики

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Скородинська Любов Романівна

 

СКОРОДИНСЬКА Любов Романівна

Фракція: “Батьківщина”

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

Татарин Марія Василівна

 

ТАТАРИН Марія Василівна

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

Татарин Роман Володимирович

 

ТАТАРИН Роман Володимирович

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимчук Дмитро Євгенович

 

ТИМЧУК Дмитро Євгенович

Фракція: “Батьківщина”

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимчук Іван Михайлович

 

ТИМЧУК Іван Михайлович

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

Округ: 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тинів Богдан Данилович

 

ТИНІВ Богдан Данилович

Фракція: “Батьківщина”

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Угриновський Ігор Зіновійович

 

УГРИНОВСЬКИЙ Ігор Зіновійович

Фракція: «Європейська солідарність»

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

Округ: 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Фармус Руслан Романович

 

ФАРМУС Руслан Романович

Фракція: “Батьківщина”

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Перший кандидат від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

 

 

 

 

 

Ферштей Михайло Васильович

 

ФЕРШТЕЙ Михайло Васильович

 

Фракція: «Європейська солідарність»

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної діяльності

 

Округ: 3

 

 

 

 

 

Христан Ольга Петрівна

 

ХРИСТАН Ольга Петрівна

 

Фракція:

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

Округ: 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Цапай Володимир Васильович

 

ЦАПАЙ Володимир Васильович

 

Фракція: “Батьківщина”

 

Комісія:

 

Округ: 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Шкрумида Олег Романович

 

ШКРУМИДА Олег Романович

 

Фракція:

 

Комісія: Постійна комісія міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

Перший кандидат від політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

 

Календар новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
 
ЦНАП
 
el vpered 
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця