header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Структура міської ради

Телефони: +38 (03436) 2 43 36, +38 095 948 86 13 

E-mail: tismenicja@gmail.com

 

Керівництво міської ради і виконавчого апарату

Міський голова

Градюк Тетяна Володимирівна

301

Секретар міської ради

Микієвич Уляна Василівна

202

Перший заступник   міського голови

Фармус Руслан Романович

302

Заступник   міського голови

Цапай Володимир Васильович

304

Заступник міського голови

Рев ’юк Андрій Романович

313

Відділ загальної та організаційної роботи

Начальник відділу

Слубський Микола Васильович

312

Головний спеціаліст

Смолій Галина Романівна

101

Головний спеціаліст

Харків Христина Михайлівна

101

Головний спеціаліст

Кривенчук Любов Богданівна

101

Головний спеціаліст - системний адміністратор

Кучар Олег Романович

312

Відділ кадрової роботи

Начальник відділу

Пилипенко Марія Іванівна

206

 

Головний спеціаліст

Мартинець Тетяна Ігорівна

 

206

 

Головний спеціаліст

Василів Сергій Павлович

206

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу - головний бухгалтер

Василенчук Оксана Антонівна

201

Заступник начальника відділу

Садовий Віталій Васильович

201

Головний спеціаліст

Фицик Зеновія Василівна

201

Головний спеціаліст

Михайлишин Зоряна Богданівна

207

Головний спеціаліст

Павлишин Надія Ігорівна

201

 

Головний спеціаліст

Підлуська Ірина Богданівна

201

Головний спеціаліст

Дехтяр Ольга Василівна

201

Головний спеціаліст із проведення публічних закупівель

Дем’яник Любов Володимирівна

201

Юридичний відділ

Начальник відділу 

Максимів Ігор Іванович

305

Головний спеціаліст

Голубчак Олена Олександрівна

305

Головний спеціаліст

Валило Роман Євгенович

305

 

Сектор проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Завідувач сектора

Палюга Володимир Мирославович

 204

Головний спеціаліст

Тузик Мар'яна Богданівна 

 314

Відділ економіки, транспорту та благоустрою

Начальник відділу

Федуняк Олег Васильович

414

Головний спеціаліст

Голуб Ольга Ігорівна

417

Головний спеціаліст

Лабузько Сергій Миколайович

417

Головний спеціаліст – інспектор з благоустрою

Солодков Олександр Іванович

416

Відділ земельних відносин

Начальник відділу

Полюганич Ірина Ярославівна

314

Відділ архітектури та містобудування

Начальник відділу

Вінтоняк Людмила Романівна

408

Головний спеціаліст

Прилепська Стефанія Степанівна

407

Відділу культури, молоді та спорту

Начальник відділу

Гардаман Михайло Васильович

308

Заступник начальника відділу

Глодов’юк Любов Володимирівна

309

Головний спеціаліст

Федик   Людмила Василівна

309

Сектор інформаційної діяльності, зв’язків з громадськістю, ЗМІ та ГО

Завідувач сектору

Молощак Марія Іванівна

311

Головний спеціаліст

Нагорняк Ігор Михайлович

311

Центр  надання адміністративних послуг

Начальник центру

Бардюк-Кавецька Людмила Володимирівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Дутчак Марія Михайлівна

1 поверх

ЦНАП

 

Адміністратор

Піхальчук Наталія Василівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Плюснін Тетяна Іванівна

1 поверх

ЦНАП

Державний реєстратор

Вербицька Мар'яна Михайлівна

1 поверх

ЦНАП

Патронатна служба голови

 

Секретар керівника

Дяченко Марія Олександрівна

300

Радник

Сікора Антоніна Степанівна

 

412

Інспектор з програмування

Маціборко Ірина Василівна

308

Інспектор з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Досюк Богдан Миколайович

409

Оператор компютерного набору

Рисняк Марія Методіївна

407

Служба у справах дітей

Начальник служби у справах дітей

Ходань Любомира Любомирівна

103

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Римчук Христина Ігорівна

103

Фінансовий відділ

Начальник відділу

Василів Ганна Михайлівна

418

Головний спеціаліст-бухгалтер

Наврот Ігор Ігорович

418

Головний спеціаліст

Беник Іванна Дмитрівна

418

Головний спеціаліст

Петришин Ірина Ярославівна

418

Відділ освіти

Начальник відділу

Глова Марія Теодорівна

401

Головний спеціаліст

Веляник Любомира Миколаївна

401

В.о. головного бухгалтера

Грегор Інна Сергіївна

402

Головний спеціаліст

Андрусяк Галина Михайлівна

402

Управління соціальної політики

Начальник управління

Шкандрій Віктор Борисович

 310

Відділ з питань соціального захисту населення

Начальник відділу з питань соціального захисту населення

Угриновська Олександра Василівна

110

Головний спеціаліст - соціальний інспектор відділу з питань соціального захисту населення

Татарин Василь Володимирович

110

Головний спеціаліст - інспектор з праці

Паховська Іванна Андріївна

110

Центр надання соціальних послуг

Директор центру

Семків Любов Василівна

108

Відділення соціального обслуговування

Фахівець із соціальної роботи

Бабій Ольга Іванівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Ферштей Марія Ярославівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Думісь Ганна Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Дум'як Ольга Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Пронюк Світлана Іванівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Карпів Людмила Ярославівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Федорів Наталія Василівна

 

Соціальний робітник

Гоцуляк Марія Василівна

 

Соціальний робітник

Рудик Галина Ярославівна

 

Календар новин

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
join-us-facebook 
1645021179
 
ЦНАП
 
diia1-1
 
gid1
 
єдопомога
 
265x245
 протидія насильству
 
el vpered
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця