header-new

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Структура міської ради

Телефони: +38 (03436) 2 43 36, +38 095 948 86 13 

E-mail: tismenicja@gmail.com

Міський голова

Градюк Тетяна Володимирівна

301

Секретар міської ради

Микієвич Уляна Василівна

202

Перший заступник міського голови

Фармус Руслан Романович

302

Заступник міського голови

Цапай Володимир Васильович

311

Заступник міського голови

Рев’юк Андрій Романович

313

Секретар виконавчого комітету

Глова Марія Теодорівна

307

Відділ загальної та організаційної роботи

Начальник відділу

Слубський Микола Васильович

312

Заступник начальника відділу

Мохняк Роман Мирославович

312

Головний спеціаліст

Смолій Галина Романівна

101

Головний спеціаліст

Харків Христина Михайлівна

101

Головний спеціаліст

Кривенчук Любов Богданівна

101

Головний спеціаліст - системний адміністратор

Кучар Олег Романович

312

Відділ кадрової роботи

Начальник відділу

Воробель Лідія Іванівна

206

Головний спеціаліст

Мартинець Тетяна Ігорівна

206

Головний спеціаліст

Пилипенко Марія Іванівна

207

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу - головний бухгалтер

Стельмах Марія Ярославівна

201

Заступник начальника відділу

Стефанюк Мар’яна Володимирівна

201

Головний спеціаліст

Фицик Зеновія Василівна

201

Головний спеціаліст

Михайлишин Зоряна Богданівна

201

Головний спеціаліст

Заник Зоряна Павлівна

201

Головний спеціаліст

Підлуська Ірина Богданівна

201

Головний спеціаліст

Плекан Надія Михайлівна

201

Головний спеціаліст

Бабала Оксана Володимирівна

201

Головний спеціаліст із проведення публічних закупівель

Дем’яник Любов Володимирівна

201

Юридичний відділ

Начальник відділу 

Максимів Ігор Іванович

305

Головний спеціаліст

Гаврилів Людмила Андріївна

305

Головний спеціаліст

Угорчак Олександра Андріївна

305

Спеціаліст I категорії

 

Відділ проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Головний спеціаліст

Петруняк Леся Петрівна

304

Головний спеціаліст

Гвоздецька Соломія Василівна

304

Відділ економіки, транспорту та благоустрою

Начальник відділу

Федуняк Олег Васильович

306

Головний спеціаліст

Голуб Ольга Ігорівна

208

Головний спеціаліст

Лабузько Сергій Миколайович

212

Головний спеціаліст – інспектор з благоустрою

Солодков Олександр Іванович

308

Відділ земельних відносин

Заступник начальника відділу

Павлюк Андрій Тарасович

314

Спеціаліст I категорії

Булка Марія Вікторівна

314

Відділ архітектури та містобудування

Начальник відділу

Заяць Богдан Васильович

408

Головний спеціаліст

Якимович Василь Васильович

407,406

Головний спеціаліст

Прилепська Стефанія Степанівна

407

Відділу культури, молоді та спорту

Заступник начальника відділу

Глодов’юк Любов Володимирівна

309

Головний спеціаліст

Федик Людмила   Василівна

309

Сектор інформаційної діяльності, зв’язків з громадськістю, ЗМІ та ГО

Головний спеціаліст

Василів Сергій Павлович

314

Центр  надання адміністративних послуг

Начальник центру 

Іванишин Леся Миколаївна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Дутчак Марія Михайлівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Теличкан Юлія Йосипівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Піхальчук Наталія Василівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Плюснін Тетяна Іванівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Барасюк Анна Степанівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Бардюк-Кавецька Людмила Володимирівна

1 поверх

ЦНАП

Радники голови

Радник з питань інформаційної діяльності

Ружицька Анна-Сабіна Мирославівна

304

Архіваріус

Татарин Андрій Богданович

310

Інспектор з програмування

Маціборко Ірина Василівна

308

Інспектор з фізичної культури

Дзудзило Василь Миколайович

309

Фінансовий відділ

Начальник відділу

Василів Ганна Михайлівна

418

Головний спеціаліст

Дехтяр Ольга Василівна

418

Головний спеціаліст-бухгалтер

Наврот Ігор Ігорович

418

Головний спеціаліст

Беник Іванна Дмитрівна

418

Головний спеціаліст

Петришин Ірина Ярославівна

418

Центр надання соціальних послуг

Директор центру надання соціальних послуг

Семків Любов Василівна

412

Завідувач відділенням соціальних послуг – заступник директора

Пахолок Ілона Павлівна

410

Фахівець із соціальної роботи

Бабій Ольга Іванівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Ферштей Марія Ярославівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Думісь Ганна Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Пронюк Світлана Іванівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Федорів Наталія Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Дум’як Ольга Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Павлюк Наталія Яківна

 

Соціальний робітник

Гоцуляк Марія Висилівна

 

Соціальний робітник

Магіс Оксана Ярославівна

 

Соціальний робітник

Шаварська Галина Дмитрівна

 

Відділ з питань соціального захисту населення

Начальник відділу з питань соціального захисту населення

Угриновська Олександра Василівна

414

Головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення

Татарин Василь Володимирович

414

Головний спеціаліст- інспектор з праці

Паховська Іванна Андріївна

414

Відділ освіти

Головний спеціаліст

Бабала Мирослава Миколаївна

401

Головний бухгалтер

Гавадзин Оксана Володимирівна

402

Бухгалтер

Андрейчук Оксана Миколаївна

402

Бухгалтер

Максим`юк Світлана Василівна

402

Бухгалтер

Дідора Інна Сергіївна

402

Економіст

Яворська Мар`яна Ярославівна

402

Служба у справах дітей

Начальник служби у справах дітей

Ходань Любомира Любомирівна

405

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Семанюк Петро Петрович

405

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Римчук Христина Ігорівна

405

Інспектор з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Досюк Богдан Миколайович

409

Інспектор з ведення військового обліку

Дем’яник Катерина Григорівна

207

Секретар керівника

Бабій Уляна Тарасівна

300

Календар новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
 
ЦНАП
 
el vpered 
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця